Konteyner evler depreme dayanıklılık özelliği, kullanılan malzemenin sağlamlığı ve kısa zamanda kurulumları açısından özellikle son zamanlarda trend evler arasına girdi. İstenilen ebat ve kat sayısında istenilen metrekarede üretilmesi ister bağ bahçe evleri ister yazlık ya da normal ev olarak istediğiniz projede modern evler olarak hayatımıza girdi. Yaşam konteyner evleri size bu hizmeti vermekte öncü firmadır. Salon, yatak odası, mutfak, ıslak zeminler olmak üzere normal evlerden hiç bir eksiği olmayan konteyner ev ister şehrin keşmekeşi içinde isterseniz de deniz ve ormanın birleşim yeri olan kasabalarda sizler için üretilmektedir. Isı yalıtımlı ve soğuktan etkilenmeyen pvc malzemeden dış duvarlar örülmektedir. Yaşam konteyner ev planlarını görmek için satış ofislerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Gönlünüze uygun bir konteyner ev elbette bulunur.

Yaşam konteyner ev ile orantılı hobi bahçe evleri de gerek site gerekse tekil olarak imar edilmektedir. Şayet size ait arsanız var ise hobi bahçe evleri daha az maliyetle kısa süre içinde üretilmektedir. Zemin imar planı çerçevesinde betonarme olarak hazırlandıktan sonra üzerine konteyner ev zeminin üzerine çelik kolonlar ile oturtulmaktadır. Hobi bahçe evleri ile hayal ettiğiniz köy yaşamını yaşayabilir stresinizi atabilirsiniz. Bahçenizde maydanoz, roka, biber yetiştirebilirsiniz.

Hobi bahçe evleri hayatlara renk katar.

Ülkemizin deprem kuşağında olması bu evlere taşınabilir olma özelliği ve kurulum kolaylığı sebebiyle talebi her geçen gün artırmaktadır. Birçok alanda kullanım sağlayan konteyner ev sistemi ile ıssız şantiyelerde vahşi hayvanlardan korunabilir, doğal afetlerde sığınma yeriniz olabilir, savaşlarda sahra hastanesi olabilir ya da Belediyelerin projeleri dâhilinde kimsesiz sokak insanlarına sıcak bir yuva yaratabilirsiniz.